no-img
ریستر اورجینال و دائمی پرینتر اپسون

درباره ما | ریستر اورجینال و دائمی پرینتر اپسون


ریستر اورجینال و دائمی پرینتر اپسون

صفحه جدا

درباره ما


شرکت تجهیز و گسترش ماشینهای اداری از سال ۱۳۸۰ به پشتوانه پرسنل علمی متخصص و مدیریت کارآمد با سرمایه گذاری بخش خصوصی تشکیل شد. هم اکنون به پشتوانه بیش از یک دهه تجربه و اعتبار ، نام خود را بعنوان تنها تولیدکننده انواع جوهرهای غیرتماسی (جوهرافشان) در منطقه مطرح و با تنوع بیش از ۵۰ محصول و ظرفیت ۳۰ تن درماه به بزرگترین تولید کننده صنعتی این محصول در منطقه تبدیل کرده است .

با توجه به نیاز مشتریان عزیز و درخواستهای فراوان مبنی بر ارائه خدمات فنی و نرم افزاری جهت رفاه حال این عزیزان تصمیم بر راه اندازی این وبسایت گرفته شد.

یکی از مهمترین دغدغه های مشتریان ما با توجه به کثرت استفاده از مدلهای مختلف پرینتر اپسون و نیاز به ریست این پرینترها در مقاطع زمانی متفاوت میباشد که در این وبسایت انواع نرم افزار ریست پرینترهای اپسون ارائه شده است.

نرم افزارهای ارائه شده تا ۳ ماه پس از خرید و فعالسازی قابلیت حداکثر ۵۰ بار اجرا و ریست را خواهد داشت.لطفاً از اجرای بیهوده و بی مورد خودداری فرمایید.درصورت نیاز فعالسازی و شارژ مجدد با پرداخت هزینه جزئی براحتی امکانپذیر خواهد بود.در صورت تغییر در قطعات داخلی کامپیوتر کد فعالسازی شما باطل شده و نیاز به دریافت کد جدید خواهید داشت.
همچنین امکان ارائه نسخه نامحدود و دائمی با هزینه معقول فراهم میباشد.

اگه نیاز به راهنمایی و کمک بیشتر داشتید از طریق تلگرام با کمال میل پاسخگوی شما خواهیم بود.
t.me/faracd

شماره تماس پشتیبانی وبسایت : ۷۵۵۰   ۶۹۵   ۰۹۱۹