no-img
ریستر اورجینال و دائمی پرینتر اپسون

دانلود نرم افزار ریست کانن IP7250 | ریستر اورجینال و دائمی پرینتر اپسون


ریستر اورجینال و دائمی پرینتر اپسون

ادامه مطلب

ZIP
دانلود نرم افزار ریست کانن IP7250
zip
Canon IP7250
اورجینال شرکت کانن
بدون نیاز به اینترنت
100% گارانتی کارکرد
۹۳,۰۰۰ تومان
۹۳,۰۰۰ تومان – خرید

دانلود نرم افزار ریست کانن IP7250


پرینتر کانن شما پرینت نمیگیرد و چراغ های پرینتر Canon IP7250 شما چشمک زن شده و یا هنگام پرینت پیغام خطا ظاهر میشود و نمیتوانید از پرینتر استفاده کنید؟ جای نگرانی نیست با دانلود نرم افزار ریست کانن IP7250 براحتی میتوانید این مشکل را حل کنید و نیازی به جابجایی پرینتر و پرداخت هزینه به تعمیرکار و سرویسکار چاپگر نخواهید داشت .

در صورت وجود هرگونه سوال و نیاز به راهنمایی بیشتر بعد از دانلود نرم افزار ریست کانن IP7250 کارشناسان ما پاسخگوی شما خواهند بود.

استفاده از نرم افزار اورجینال Canon بسیار ساده و راحت میباشد. با دانلود نرم افزار ریست کانن IP7250 که برای ریست و حل مشکل چاپگر Canon Pixma این شرکت به صورت اختصاصی تولید شده است بدون داشتن تخصص در زمینه تعمیرات میتوانید در منزل یا محل کارتان مشکل بوجود آمده را در سریعترین زمان ممکن حل کنید.

در این مطلب ما شما را با نحوه حل مشکل پرینتر کانن IP7250 و رسیت پرینتر کانن آشنا خواهیم کرد . پرینترها یکی از مهمترین لوازم مورد استفاده در مراکز اداری و آموزشی میباشند. نحوه کار پرینتر در تمامی برندهای تولیدکننده تقریباً یکسان میباشد و تولیدکنندگان جهت حفظ کیفیت و بالابردن عمر و همچنین جنبه های اقتصادی برای بعضی قطعات پرینتر یک شمارنده قرار داده اند.ریست پرینتر کانن اینگونه است.

این شمارنده با توجه به عملکرد پرینتر و تعداد برگ چاپ شده بعد از رسیدن به عدد تنظیم شده در حافظه، پرینتر را در حالت تعمیر قرار خواهد داد و چراغ پرینتر چشمک زن خواهدشد. در این حالت با توجه به برند و مدل پرینتر گاهاً نیاز به سرویس پرینتر میباشد و در اکثر مواقع با دانلود نرم افزار ریست پرینتر کانن مشکل حل خواهد شد.
۹۳,۰۰۰ تومان – خرید
این پر شدن عدد شمارشگر علائمی دارد که در زیر به آنها اشاره خواهیم کرد و هر گاه این علائم را مشاهده نمودید بدون هیچ نگرانی و با دانلود نرم افزار ریست پرینتر کانن میتوانید مشکل را براحتی در منزل یا محل کارتان حل نمایید و نیازی به جابجایی چاپگر و رفتن به مراکز فنی و تعمیرات نخواهید داشت.
دانلود نرم افزار ریست کانن IP7250 (مشکل چراغ چشمک زن و پیغام خطا)

دانلود نرم افزار ریست کانن IP7250 (مشکل چراغ چشمک زن و پیغام خطا)

هنگام روشن کردن پرینتر کانن چراغ اخطار ۷ بار پشت سر هم چشمک زن خواهد شد. (چراغ سبز و نارنجی کانن)
با دیدن این چراغ چشمک زن پرینتر کنون به شما اعلام میکنید که چاپگر شما نیاز به سرویس دارد و باید با دانلود نرم افزار ریست کنون مشکل خود را حل کنید تا مجدد بتوانید از پرینتر به صورت کامل استفاده فرمایید.
۹۳,۰۰۰ تومان – خرید
گاهی ممکن است هنگام کار با پرینتر کانن IP7250 با پیغام خطای ۵B00 مواجه شوید که در این حالت نیز پرینتر کانن شما نیاز به سرویس خواهد داشت و میتوانید با دانلود نرم افزار ریست کانن مشکل پرینتر کنن خود را حل نمایید.
دانلود نرم افزار ریست کانن IP7250 (خطای 5B00)

دانلود نرم افزار ریست کانن IP7250 (خطای ۵B00)

شاید هنگام پرینت یکی از خطاهای زیر نمایش داده شود و پرینتر پرینت نگیرد که در تمامی این حالات با دانلود نرم افزار ریست کانن IP7250 مشکل شما قابل حل میباشد:
waste ink tank full
waste ink Pad full
ink Absorber Counter
Error 5B00
Error 6B00
Error P07
۹۳,۰۰۰ تومان – خرید
قبل از دانلود نرم افزار ریست کانن IP7250باید از قفل نبودن پرینتر خود اطمینان حاصل کنید.جهت تشخیص عدم وجود مشکل باید این مراحل را به ترتیب و با دقت انجام دهید تا پرینتر Canon شما در حالت سرویس مد Service Mode قرار گیرد :
۱-پرینتر کانن خود را خاموش کرده و سیم برق را از پریز جدا نمایید.
۲-بعد از ۵ دقیقه پرینتر را روشن کنید.
۳-دکمه استاپ Stop پرینتر کنون را فشار داده و همزمان دکمه پاور Power را نگه دارید در این حالت هر دو دکمه باید همزمان فشار داده شده و نگهداشته شود.
۴-بعد از ۵ ثانیه انگشت همزمان با نگهداشتن دکمه پاور Power انگشت خود را از دکمه استاپ Stop بردارید و ۵ بار پشت سر هم دکمه استاپ Stop را فشار دهید.
۵-بعد از ۵ ثانیه انگشت خود را از روی دکمه پاور Power  نیز بردارید.
۶-اگر بعد از برداشتن انگشت از دکمه پاور Power چراغ سبز آن روشن شد و ثابت ماند و پیام نصب قطعه جدید بر روی کامپیوتر شما ظاهر شد یعنی پرینتر شما قفل نیست و میتوانید بعد از دانلود نرم افزار ریست کانن IP7250مشکل چراغ چشمک زن پرینترتان را براحتی حل کنید.
۹۳,۰۰۰ تومان – خرید

ذکر این نکته ضروری است که این نرم افزار اورجینال شرکت کانن میباشد و کاملاً با پرینترهای کانن موجود در بازار ایران سازگار میباشد و برخلاف نرم افزار WIC یکبار مصرف نمیباشد.متاسفانه در بعضی سایتها این نرم افزار که به رایگان موجود میباشد با قیمتهای مختلف فروخته میشود در حالیکه خود نرم افزار ریست رایگان میباشد ولی برای هر یکبار ریست نیاز به پرداخت هزینه جهت دریافت کد ریست خواهید داشت که اصلاً صرفه اقتصادی ندارد.

معرفی کوتاهی از پرینتر چندکاره جوهرافشان کانن مدل PIXMA IP7250:

یکی از پرینترهای مدرن در حوزه چاپ تصاویر و گرافیک، پرینتر مخصوص چاپ عکس مدل iP7250 میباشد.این نوع چاپگر با نام تجاری Canon PIXMA iP7250 در بازار شناخته شده است و قابلیت های ویژه ای در چاپ تصاویر و گرافیکی دارد.این چاپگر با تعداد ۵ کارتریج رنگی و سیاه و سفید مجزا و با قابلیت اتصال بی سیم شبکه جزء دستگاه های حرفه ای چاپ عکس به شمار میرود. قابلیت چاپ دورو خودکار و چاپ روی CD و DVD نیز در این دستگاه طراحی شده است.

اگر چاپگر شما به مخزن جوهر یا کارتریچ قابل شارژ مجهز است می‌توانید با استفاده از بسته‌ی‌ جوهر گاما ، تانکر جوهر یا کارتریج را با هزینه ای مناسب و کیفیتی خوب شارژ کنید.

ممکن است شما با جستجوی کلمات زیر جهت حل مشکل پرینتر خودتون به ویسایت ما اومده باشید. جای درستی اومدید و با دانلود نرم افزار ریست کانن IP7250 مشکلتون حل خواهد شد:

۹۳,۰۰۰ تومان – خرید

دانلود نرم افزار ریست IP7250
حل مشکل چشمک زن IP7250
پرینتر روشن خاموش چراغ زرد قرمز
۲چراغ چشمک زن کانن IP7250
چشمک زن پرینت نمیگیره
پرینتر کانن IP7250خراب شده
سرویس پرینتر کانن IP7250
تعویض قطعات پرینتر کانن IP7250
دانلود رایگان نرم افزار کانن IP7250
دانلود رایگان نرم افزار ریست IP7250
دانلود نرم افزار رسیت کنون IP7250
دانلود کامل ریستر کانن IP7250
دانلود رایگان نرم افزار ریست کانن IP7250
سرویسکار پرینتر IP7250
خطای سرویس لایف کانن
خطای جنرال ارور کانن
خطای ۵B00 کانن
خطای ۵B01 کانن
خطای ۶B00 کانن
خطای ۵B00 کانن IP7250
خطای ۵B01 کانن IP7250
خطای ۶B00 کانن IP7250
خطای ink Absorber کانن
نرم افزار سرویس تولز کانن
دانلود نرم افزار Service Tools Canon
دانلود نرم افزار wic رایگان
کد ریست نرم افزار wic
کد دائمی نرم افزار ریست wic
دانلود نرم افزار سرویس پرینتر IP7250
دانلود نرم افزار تعمیر پرینتر IP7250
کد رایگان ریست canon IP7250
کد wic ریست کانن IP7250
حل کامل مشکل پرینتر IP7250
حل مشکل چاپگر کنون IP7250
ریست چاپگر IP7250
ریستر چاپگر IP7250
خراب شدن پرینتر کانن IP7250
کار نکردن پرینتر کنون IP7250
حل مشکل ink pad Canon
پر شدن اینکپد
پرشدن کانتر پرینتر

۹۳,۰۰۰ تومان – خرید

کارشناسان ما تا حل کامل مشکل پرینترتان در کنار شما خواهند بود و با وجود ساده بودن کار با نرم افزار که فقط نیاز به ۳ کلیک برای ریست دارد با این وجود تمامی ابزارهای لازم برای پشتیبانی کامل و حل مشکل حتی از راه دور را مهیا کرده ایم و از طریق تلفن و تلگرام و واتساپ و یا ایمیل و بخش پشتیبانی آنلاین در خدمت مشتریان گرامی هستیم و بصورت ۱۰۰% و تضمینی مشکل توضیح داده شده پرینتر شما را حل خواهیم نمود.موضوعات :
ریستر کانن , سری IP
برچسب‌ها :
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.