no-img
ریستر اورجینال و دائمی پرینتر اپسون

دانلود نرم افزار ریست کانن MG5150 | ریستر اورجینال و دائمی پرینتر اپسون


ریستر اورجینال و دائمی پرینتر اپسون

ادامه مطلب

ZIP
دانلود نرم افزار ریست کانن MG5150
zip
Canon MG5150
اورجینال شرکت کانن
بدون نیاز به اینترنت
100% گارانتی کارکرد
۶۳,۰۰۰ تومان
۶۳,۰۰۰ تومان – خرید

دانلود نرم افزار ریست کانن MG5150


پرینتر کانن شما دچار مشکل شده و چراغ های پرینتر Canon MG5150 شما چشمک زن شده و یا هنگام پرینت پیغام خطا ظاهر میشود و نمیتوانید از پرینتر استفاده کنید؟ جای نگرانی نیست با دانلود نرم افزار ریست کانن MG5150 براحتی میتوانید این مشکل را حل کنید و نیازی به جابجایی پرینتر و پرداخت هزینه به تعمیرکار و سرویسکار چاپگر نخواهید داشت .

در صورت وجود هرگونه سوال و نیاز به راهنمایی بیشتر بعد از دانلود نرم افزار ریست کانن MG5150 کارشناسان ما پاسخگوی شما خواهند بود.

استفاده از نرم افزار اورجینال Canon بسیار ساده و راحت میباشد. با دانلود نرم افزار ریست کانن MG5150 که برای ریست و حل مشکل چاپگر Canon Pixma این شرکت به صورت اختصاصی تولید شده است بدون داشتن تخصص در زمینه تعمیرات میتوانید در منزل یا محل کارتان مشکل بوجود آمده را در سریعترین زمان ممکن حل کنید.

در این مطلب ما شما را با نحوه حل مشکل پرینتر کانن MG5150 و رسیت پرینتر کانن آشنا خواهیم کرد . پرینترها یکی از مهمترین لوازم مورد استفاده در مراکز اداری و آموزشی میباشند. نحوه کار پرینتر در تمامی برندهای تولیدکننده تقریباً یکسان میباشد و تولیدکنندگان جهت حفظ کیفیت و بالابردن عمر و همچنین جنبه های اقتصادی برای بعضی قطعات پرینتر یک شمارنده قرار داده اند.ریست پرینتر کانن اینگونه است.

این شمارنده با توجه به عملکرد پرینتر و تعداد برگ چاپ شده بعد از رسیدن به عدد تنظیم شده در حافظه، پرینتر را در حالت تعمیر قرار خواهد داد و چراغ پرینتر چشمک زن خواهدشد. در این حالت با توجه به برند و مدل پرینتر گاهاً نیاز به سرویس پرینتر میباشد و در اکثر مواقع با دانلود نرم افزار ریست پرینتر کانن مشکل حل خواهد شد.
۶۳,۰۰۰ تومان – خرید
این پر شدن عدد شمارشگر علائمی دارد که در زیر به آنها اشاره خواهیم کرد و هر گاه این علائم را مشاهده نمودید بدون هیچ نگرانی و با دانلود نرم افزار ریست پرینتر کانن میتوانید مشکل را براحتی در منزل یا محل کارتان حل نمایید و نیازی به جابجایی چاپگر و رفتن به مراکز فنی و تعمیرات نخواهید داشت.
هنگام روشن کردن پرینتر کانن چراغ اخطار ۷ بار پشت سر هم چشمک زن خواهد شد. (چراغ سبز و نارنجی کانن)
با دیدن این چراغ چشمک زن پرینتر کنون به شما اعلام میکنید که چاپگر شما نیاز به سرویس دارد و باید با دانلود نرم افزار ریست کنون مشکل خود را حل کنید تا مجدد بتوانید از پرینتر به صورت کامل استفاده فرمایید.
گاهی ممکن است هنگام کار با پرینتر کانن MG5150 با پیغام خطای ۵B00 مواجه شوید که در این حالت نیز پرینتر کانن شما نیاز به سرویس خواهد داشت و میتوانید با دانلود نرم افزار ریست کانن مشکل پرینتر کنن خود را حل نمایید.
دانلود نرم افزار ریست کانن MG5150 (خطای 5B00 کانن)

خطای ۵B00 کانن

شاید هنگام پرینت یکی از خطاهای زیر نمایش داده شود و پرینتر پرینت نگیرد که در تمامی این حالات با دانلود نرم افزار ریست کانن MG5150 مشکل شما قابل حل میباشد:
waste ink tank full
waste ink Pad full
ink Absorber Counter
Error 5B00
Error 6B00
Error P07
قبل از دانلود نرم افزار ریست کانن MG5150 باید از قفل نبودن پرینتر خود اطمینان حاصل کنید.جهت تشخیص عدم وجود مشکل باید این مراحل را به ترتیب و با دقت انجام دهید تا پرینتر Canon شما در حالت سرویس مد Service Mode قرار گیرد :
۱-پرینتر کانن خود را خاموش کرده و سیم برق را از پریز جدا نمایید.
۲-بعد از ۵ دقیقه پرینتر را روشن کنید.
۳-دکمه استاپ Stop پرینتر کنون را فشار داده و همزمان دکمه پاور Power را نگه دارید در این حالت هر دو دکمه باید همزمان فشار داده شده و نگهداشته شود.
۴-بعد از ۵ ثانیه انگشت همزمان با نگهداشتن دکمه پاور Power انگشت خود را از دکمه استاپ Stop بردارید و ۵ بار پشت سر هم دکمه استاپ Stop را فشار دهید.
۵-بعد از ۵ ثانیه انگشت خود را از روی دکمه پاور Power  نیز بردارید.
۶-اگر بعد از برداشتن انگشت از دکمه پاور Power چراغ سبز آن روشن شد و ثابت ماند و پیام نصب قطعه جدید بر روی کامپیوتر شما ظاهر شد یعنی پرینتر شما قفل نیست و میتوانید بعد از دانلود نرم افزار ریست کانن MG5150 مشکل چراغ چشمک زن پرینترتان را براحتی حل کنید.
۶۳,۰۰۰ تومان – خرید

ذکر این نکته ضروری است که این نرم افزار اورجینال شرکت کانن میباشد و کاملاً با پرینترهای کانن موجود در بازار ایران سازگار میباشد و برخلاف نرم افزار WIC یکبار مصرف نمیباشد.متاسفانه در بعضی سایتها این نرم افزار که به رایگان موجود میباشد با قیمتهای مختلف فروخته میشود در حالیکه خود نرم افزار ریست رایگان میباشد ولی برای هر یکبار ریست نیاز به پرداخت هزینه جهت دریافت کد ریست خواهید داشت که اصلاً صرفه اقتصادی ندارد.

معرفی کوتاهی از پرینتر چندکاره جوهرافشان کانن مدل PIXMA MG5150:

در Pixma MG5250 برای اتصال به دستگاه علاوه بر بخش عقب ، در بخش جلو نیز پورت USB قرار گرفته است و می تواند پذیرای دوربین های دیجیتال دارای PictBridge باشد. در ضمن Bluetooth هم دارد که می توان محتوای برای پرینت را از طریق بلوتوث برای آن ارسال کرد. بزرگترین نقطه ی ضعفی که MG5150 نسبت به MG5250 دارد، اسکنر است که کیفیت پایین تری دارد. رزولوشن اسکن آن کم است و می تواند یک اشکال برای آن به وجود آید چرا که در تصاویر ، جزئیات زیادی را حذف می کند .

کیفیت چاپ Pixma MG5250 خوب است و شما می توانید این کیفیت را نیز برای تصاویر حرفه ای استفاده کنید اما سرعت چاپ آن کم است پس اگر شما کیفیت بالاتر، وضوح بیشتر و غلظت رنگ بیشتر می خواهید، این پرینتر به خوبی از عهده ی آن بر می آید . قیمت Pixma MG5250 بسیار مناسب ارزیابی شده است و شما می توانید با یک کیفیت عالی ، عکس هایی با کیفیت بالا را چاپ کنید چرا که کیفیت عکس های چاپ شده در این پرینتر بسیار عالی است . عملکرد چاپ در gray scale یا رنگ خاکستری نیز بسیار عالی است و در قسمت های تاریک چاپ؛ Banding یا حالت باندهای موازی کمی دیده می شود. نقطه ی ضعف دیگر این پرینتر نسبت به مدل گران قیمت تر، سرعت چاپ آن می باشد چرا که Pixma MG5250  می تواند در هر ۷ ثانیه یک پرینت بگیرد که در کل می شود ۹٫۷ چاپ در دقیقه که این میزان از سرعت برای مصارف اداری مناسب نیست .

اگر چاپگر شما به مخزن جوهر یا کارتریچ قابل شارژ مجهز است می‌توانید با استفاده از بسته‌ی‌ جوهر گاما ، تانکر جوهر یا کارتریج را با هزینه ای مناسب و کیفیتی خوب شارژ کنید.

ممکن است شما با جستجوی کلمات زیر جهت حل مشکل پرینتر خودتون به ویسایت ما اومده باشید. جای درستی اومدید و با دانلود نرم افزار ریست کانن MG5150 مشکلتون حل خواهد شد:

۶۳,۰۰۰ تومان – خرید

دانلود نرم افزار ریست MG5150
حل مشکل چشمک زن MG5150
پرینتر روشن خاموش چراغ زرد قرمز
۲چراغ چشمک زن کانن MG5150
چشمک زن پرینت نمیگیره
پرینتر کانن MG5150خراب شده
سرویس پرینتر کانن MG5150
تعویض قطعات پرینتر کانن MG5150
دانلود رایگان نرم افزار کانن MG5150
دانلود رایگان نرم افزار ریست MG5150
دانلود نرم افزار رسیت کنون MG5150
دانلود کامل ریستر کانن MG5150
دانلود رایگان نرم افزار ریست کانن MG5150
سرویسکار پرینتر MG5150
خطای سرویس لایف کانن
خطای جنرال ارور کانن
خطای ۵B00 کانن
خطای ۵B01 کانن
خطای ۶B00 کانن
خطای ink Absorber کانن
نرم افزار سرویس تولز کانن
دانلود نرم افزار Service Tools Canon
دانلود نرم افزار wic رایگان
کد ریست نرم افزار wic
کد دائمی نرم افزار ریست wic
دانلود نرم افزار سرویس پرینتر MG5150
دانلود نرم افزار تعمیر پرینتر MG5150
کد رایگان ریست canon MG5150
کد wic ریست کانن MG5150
حل کامل مشکل پرینتر MG5150
حل مشکل چاپگر کنون MG5150
ریست چاپگر MG5150
ریستر چاپگر MG5150
خراب شدن پرینتر کانن MG5150
کار نکردن پرینتر کنون MG5150
حل مشکل ink pad Canon
پر شدن اینکپد
پرشدن کانتر پرینتر

۶۳,۰۰۰ تومان – خرید

کارشناسان ما تا حل کامل مشکل پرینترتان در کنار شما خواهند بود و با وجود ساده بودن کار با نرم افزار که فقط نیاز به ۳ کلیک برای ریست دارد با این وجود تمامی ابزارهای لازم برای پشتیبانی کامل و حل مشکل حتی از راه دور را مهیا کرده ایم و از طریق تلفن و تلگرام و واتساپ و یا ایمیل و بخش پشتیبانی آنلاین در خدمت مشتریان گرامی هستیم و بصورت ۱۰۰% و تضمینی مشکل توضیح داده شده پرینتر شما را حل خواهیم نمود.موضوعات :
ریستر کانن , سری MG
برچسب‌ها :
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *