no-img
ریستر اورجینال و دائمی پرینتر اپسون

سوال و جواب | ریستر اورجینال و دائمی پرینتر اپسون


ریستر اورجینال و دائمی پرینتر اپسون

صفحه جدا

سوال و جواب


لطفاً قبل از خرید موارد زیر را با دقت مطالعه فرمایید.

سوال : چرا فایل ناقص دانلود شده و خطا میدهد؟!

پاسخ : لطفاً قبل از دانلود فایل آنتی ویروس خود را غیرفعال کنید.بدلیل ماهیت نرم افزار که بایستی با پرینتر شما ارتباط برقرار کند به اشتباه بعنوان فایل ویروسی شناسایی میشود.پس تا اتمام ریست پرینتر آنتی ویروس خود را غیرفعال نمایید. همچنین جهت دانلود از مرورگر فایرفاکس استفاده کنید. در مرورگر کروم جهت دانلود کامل بر روی فلش کوچک کنار اسم فایلی که در حال دانلود است کلیک کرده و بر روی Keep کلیک کنید تا فایل کامل ذخیره گردد.

 

سوال : فایل مورد نظر قبلاً خریداری شده است ولی بعد از چند روز دیگه دانلود نمیشه ؟!

پاسخ : مدت اعتبار هر لینک دانلود محدود می باشد ، لطفاً تا ۷ روز بعد از خرید فایل ریستر را دانلود و در کامپیوتر خود ذخیره نمایید.تا ۳۰ روز بعد از خرید امکان فعالسازی نرم افزار وجود خواهد داشت.نرم افزار خریداری شده ۳ ماه بعد از دریافت کد فعال خواهد بود و امکان تبدیل به نسخه دائمی بعد از خرید فراهم میباشد.مسئولیت دانلود و حفظ و نگهداری و فعالسازی فایل با خریداران عزیز خواهد بود و در صورت نیاز به دانلود یا فعالسازی مجدد میتوانید به خرید ریستر مورد نظر اقدام فرمایید.

 

سوال : فایل ریستر را خریداری و دانلود کرده ام ولی از خریدم پشیمان شده ام آیا امکان عودت پول وجود دارد ؟!

پاسخ : پرداخت مبلغ ریستر و ارائه لینک دانلود فایل در سایت و از طریق ایمیل به منزله اتمام پروسه خرید میباشد و حتی در صورت عدم دانلود و استفاده از فایل نیز امکان عودت مبلغ پرداختی وجود ندارد ولی تمامی نرم افزارهای ارائه شده در سایت دارای گارانتی۱۰۰% کارکرد میباشد و  فقط در صورت عدم کارکرد صحیح نرم افزار هزینه پرداختی عودت داده خواهد شد.

 

در صورت وجود هرگونه مشکل دانلود میتوانید به ما از طریق ایمیل info@epsonrestter.ir یا از طریق فرم زیر اطلاع دهید.